Технічний нагляд

Технічний нагляд - цільовий контроль якості будівельно-монтажних робіт вироблений з метою з'ясування та забезпечення відповідності виконуваних робіт і застосовуваних матеріалів, виробів і конструкцій вимогам проекту діючих нормативних документів.

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД

Технагляд - це комплекс заходів щодо контролю за просуванням будівництва. Увага приділяється слідуванню проектним рішенням і виконанню робіт згідно з будівельними нормами і правилами. Перевіряється якість використовуваних матеріалів і дотримання технології робіт.

Протягом всього будівельного процесу складається необхідна документація, ведуться спеціальні журнали з фіксацією подій, що відбуваються. Також технагляд стежить за дотриманням графіка календарних робіт і приймає участь у введенні об'єкта в експлуатацію.

Діяльність технагляду починається з вивчення проектної документації. Перевіряється доцільність використання тих чи інших матеріалів та проведення різних заходів. Проводиться аналіз кошторисів з метою зниження витратної частини.

Навіть на стадії вивчення документів можливі корективи, які зекономлять фінанси або скоротять терміни здачі об'єкта без погіршення технічних характеристик.

І важко переоцінити функцію контролю якості робіт і матеріалів. Не завжди слід довіряти виконавцю. Ремонтні роботи можуть обійтися несподівано дорого, не кажучи про порушену душевну рівновагу. Відвертий брак в деяких випадках призводить до необхідності повного демонтажу вузла або конструкції.

Наші фахівці технагляду беруть участь у вирішенні всіх проблем, які можуть несподівано виникнути. Наприклад: непомічені раніше нестикування в проекті, зміни умов в роботі внаслідок погодних умов, необхідність заміни матеріалів і багато іншого. Дрібниць не існує, всі нюанси враховуються.

Технагляд від компанії «Тітаніум» - це повна впевненість у якісній реалізації будівництва.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх