Юридичне супроводження
ЮРИДИЧНЕ СУПРОВОДЖЕННЯ
Фахівці нашої компанії компетентні у вирішенні ряду питань. Наприклад: отримання будівельного паспорта, оформлення дозволу на будівництво, введення будівельного об'єкта в експлуатацію. Перепланування та реконструкція будівель і споруд, переклад в нежитловий фонд, приватизацію земельної ділянки та багато іншого.
Дозвіл на будівництво будинку - це початок будівництва. До того, як почати підготовку до будівництва фундаменту, потрібно оформити пакет документів в державних структурах.
Для початку збирається ряд документів з боку власника майбутньої будови: підтвердження прав володіння ділянкою, затверджений проект робіт, ліцензія виконавця робіт, наказ відповідальної особи і багато іншого. Потім документація і заява подається до державної архітектурно-будівельної інспекції, яка зобов'язана протягом певного терміну видати відповідь. За рішенням комісії не виключена відмова. Причина може бути як вагома, так і полягати в неповній комплектації документів.
У будь-якому випадку, процедура не з легких і може вивести з рівноваги середньостатистичну людину. Найзручніше отримати дозвіл на будівництво звернувшись в нашу компанію, яка спеціалізується в даній сфері.
Для успішного початку будівництва можна обійтися скороченою процедурою оформлення дозволу, отримавши будівельний паспорт. Перелік документів для подачі в ДАБК набагато менше: не потрібно проект будівництва і супутні документи. Але маючи на руках цей документ, власник має право на спорудження в певних рамках.
Будівельний паспорт дає право на будівництво на своїй земельній ділянці будинку і дачі висотою в два поверхи, не рахуючи мансарди і загальною площею до 300 м.кв. Також не заборонено зводити господарські будівлі, гаражні або побутові приміщення різного типу.
Якщо обмеження не стосуються перерахованого, потрібно зібрати пакет документів і подати заяву на видачу будівельного паспорта. У разі позитивної відповіді, перед початком будівництва, необхідно повідомити чиновників про початок будівельно-монтажних робіт.
По закінченню будівництва, потрібно оформити введення об'єкта в експлуатацію. В іншому випадку законно укласти договір з організаціями на підключення газу, води, тепла буде неможливо. Також власник не зможе офіційно розпоряджатися житлом: продати, подарувати, залишити в спадок і так далі.
Процедура оформлення введення об'єкта полягає в подачі заяви та переліку документів в БТІ. Якщо будівництво здійснено без порушень видається технічний паспорт об'єкта з присвоєнням і індивідуальної адреси.
Звертайтеся в «Тітаніум», і ми оформимо дозвіл на введення в експлуатацію оперативно і без витрачання нервових сил.
У разі проведення ремонтних робіт квартири або будинку, які переростають в перепланування і реконструкцію, потрібно офіційний дозвіл.
Реконструкція - це дії, які впливають на зовнішній вигляд будівлі: зміна розмірів дверних і віконних прорізів, будівництво прибудови, фасадні роботи, зведення балконів.
Реконструкція призводить до додавання площ на відміну від перепланування, яка проводиться в межах зовнішніх несучих стін. Наприклад: установка або демонтаж перегородок усередині приміщення, заміна інженерних мереж, зміщення кімнатних дверних прорізів.
Для законного проведення реконструкції або перепланування необхідно дії оформити в БТІ і отримати відповідні документи.
Співробітники компанії «Тітаніум» проконсультують про необхідність отримання дозволу, нададуть повний юридичний супровід, розроблять проект перепланування.
Приватизацією земельної ділянки є оформлення права на володіння певною ділянкою землі.
Для визначення земельної ділянки у власність повинні бути причини. наприклад:
- Володіння приватним будинком на цій землі, оформленим до 1991 року.
- Земля виділена дачним кооперативом.
- Фактичне користування землею без юридичних прав понад 15 років.
Для проведення приватизації, пакет документів подається на розгляд в державні структури. Підсумок: видача акту про приватизацію та оформлення техпаспорта.
Переклад житла в нежитловий фонд здійснюється з метою подальшого комерційного використання площі. При цьому не допускається влаштування громадських туалетів, пунктів прийому склотари, похоронних бюро і деяких інших установ.
Але існують певні умови:
- Квартира знаходиться не вище другого поверху.
- Приміщення нижче не є житловим.
- Власник забезпечений мінімальною житловою площею відповідно до законодавства.
Документи на розгляд перекладу житла в нежитловий фонд подаються в центр надання адміністративних послуг.
У разі відмови потрібно розглядати причини і вживати відповідних заходів. Найбільш вірогідний позитивний результат подій при зверненні в компанію «Тітаніум». У наших юристів колосальний досвід в даній сфері.
Ми завжди раді новим проектам
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте
+38 (050) 400-22-02