Будівництво

Будівництво передбачає наявність досвіду в проведенні багатьох видів робіт і узгодженість дій різних фахівців. Надійну і довговічну будівлю без несподіваних « сюрпризів »в процесі експлуатації, можливо отримати виключно в професійному виконанні.

TITANIUM INVESTMENT BUILDING COMPANY

Будівельна компанія «Тітаніум» спеціалізується на зведенні будинків і котеджів, комерційних будівель і спортивних майданчиків. При цьому застосовуються сучасні технології будівництва. Наприклад, монолітне будівництво, яке має низку переваг: можливістю архітектурних варіацій, цілорічним проведенням робіт з високою швидкістю і довговічністю споруди.

Компанія пропонує послуги з генерального підряду. У разі виконання робіт, що виходять за рамки нашої спеціалізації, укладається договір зі сторонніми організаціями. При цьому ми несемо повну відповідальність за діяльність цих організацій.

Також ми займаємося ремонтно-будівельними роботами. Реанімуємо конструкції будинку, що не підлягають подальшій експлуатації: перекриття, перегородки, несучі стіни. Оновлюємо внутрішню обробку і відновлюємо функціонування внутрішніх комунікацій.

Ми практикуємо комплексний підхід, і в компанії працюють відділи авторського і технічного контролю. У разі необхідності підключаються юристи. Завдяки злагодженості дій різнопланових фахівців, результат завжди на належному рівні.

Вартість будівництва залежить від багатьох факторів: місцевість проведення робіт, складність проекту, якість використовуваних матеріалів, застосовувані технології. В кожному окремому випадку, складається докладний кошторис із зазначенням вартості матеріалів, робіт та інших витратних частин.

 

Titanium
Наверх