Будівництво будівель комерційного використання

Компанія «Тітаніум» спеціалізується на будівництві будівель комерційного використання. Ми допоможемо запустити бізнес з продажу або оренди офісних приміщень, побудувавши сучасну багатоповерхову будівлю при мінімальних вкладеннях. Також ми готові звести невелику адміністративну будівлю або компактний офісний центр.

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

КОМЕРЦІЙНІ

Будівництво офісних будівель і центрів має свою специфіку. Наприклад: екстер'єр будівлі (зовнішній вигляд з вулиці) оформляється в стриманому, діловому стилі. Внутрішнє планування використовується кабінетного типу, з функціональним розташуванням кабінетів і підсобних приміщень.

Конференц-зали, вестибюлі і інші місця, призначені для великого скупчення людей, плануються з особливою ретельністю. Це необхідно для зручності переміщення мас людей під час проведення різних заходів.

В офісних центрах здійснюється установка потужної системи вентиляції, кондиціонування, і в обов'язковому порядку монтаж систем пожежної сигналізації.

Ми зводимо бізнес центри різного ступеня складності. Наприклад, будови преміум класу. У будівництві застосовуються якісні, довговічні матеріали. Облаштовуються паркінги, зони відпочинку, озеленення прилеглої території. Встановлюються місткі ліфти. Проводиться стильне внутрішнє оздоблення.

Також у нас можна замовити прості одноповерхові адмінбудівлі. В даному випадку використовуються бюджетні матеріали для будівництва і внутрішньої обробки. Проводиться мінімальне облаштування прилеглої території та стандартне внутрішнє планування.
Компанія «Тітаніум» пропонує послуги з будівництва складів.

Ми будуємо склади будь-якого класу: А +, А, В, С. При цьому використовується різний матеріал, в залежності від проекту.

Каркас будівлі зводиться металевий або залізобетонний, стіни і стеля обшиваються металопрофілем або складальним сендвічем. Гідроізоляція застосовується рулонного типу або мембрана. Підлоги заливаються бетонні або полімерні залежно від навантажень в процесі експлуатації.

Також ми зводимо склади з сендвіч панелей. Даний метод має широкі можливості по регулюванню висоти і ширини приміщень і дозволяє вкластися у стислі терміни будівництва.

Наша компанія пропонує партнерські програми з інвестицій в будівництво.

Інвестиції з «Ттаніум» - це мінімум ризику. Ми надійно закріпилися на ринку і маємо далекоглядні плани. Отримання пасивного прибутку найбільш реально від вкладень в будівництво, і ми готові запропонувати різні віигідні схеми інвестування.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх