Будівництво спортивних майданчиків

Будівництво спортивних майданчиків - захід, що вимагає специфічних знань і досвіду. Компанія «Тітаніум» пропонує реалізацію різних проектів спортивних майданчиків в якісному виконанні, в стислі терміни і з тривалою гарантією.

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

Будівництво спортивного майданчика починається з підготовки основи. Спочатку, зрізається верхній шар грунту з рослинністю і усуваються сторонні предмети. Відбувається вирівнювання і ущільнення грунту. У разі необхідності влаштовується дренажний шар з щебеню. Потім згідно з проектом проводиться монтаж покриття. Можливі варіанти, наприклад:

  • Бетонне покриття. Найбільш економічний і довговічний спосіб. Але якщо в недалекому минулому даний підхід вважався нормою, то сьогодні це викличе, як мінімум, нерозуміння у оточуючих.
  • Покриття з гравію. Гравій розноситься за межі ігрової зони, і частки каменю можуть призвести до травмування під час падіння дитини.
  • Пісочне покриття. Пісок дуже дрібний і не викликає побоювання серйозних травм, але також як і гравій розноситься за межі території. Крім того, дрібні частки піску залишаються в складках одягу, потрапляють в кишені і зачіски дітей.
  • Гумове покриття для дитячих майданчиків. Найкращий варіант на сьогоднішній день, який відповідає всім вимогам безпеки, функціональності і екологічності.

Гумове покриття для дитячих майданчиків є пружний, шорсткуватий і приємний на дотик матеріал. Основа даного «ноу-хау» - поліуретан з додаванням гумової крихти. Основні характеристики покриття - довговічність, безпеку в експлуатації, стійкість до погодних умов. Матеріал вільно пропускає воду і не утворює калюжі після дощу.

Компанія «Тітаніум» є лідером на ринку по влаштуванню покриття з поліуретану, яке використовується при будівництві ігрових майданчиків, тенісних кортів і бігових доріжок. Також даний матеріал успішно застосовується і всередині будівель фітнес клубів і спортзалів.

По закінченню будівельних робіт, здійснюється монтаж обладнання для дитячих майданчиків.

Устаткування для дитячих майданчиків розділяється на вікові категорії. Існують комплекси для малюків від 2 до 5 років або обладнання для підлітків. Часто застосовують змішані типи комплектації, де кожен відвідувач підбирає снаряд для себе.

Що включає в себе обладнання? Це всілякі каруселі, пісочниці, гірки, гойдалки. Будиночки, павільйони, ігрові панелі. Гімнастичні снаряди в адаптованому для дітей вигляді: шведські стінки, рукоходи, турніки, кільця. Варіантів комплектацій в різному дизайні від вітчизняних і зарубіжних виробників безліч. Виготовляються елементи з дерева і металу.

По закінченню монтажу обладнання, або паралельно, встановлюється огорожа території майданчика. Якщо необхідно періодично закривати територію від відвідувань, використовують високі секції з металевих прутів з хвірткою або воротами під замком.

У разі вільного доступу на майданчик монтується невисоке дерев'яне або металеве огородження у відповідному декоративному стилі. Після чого відбувається запуск в експлуатацію.

Звертайтеся в нашу компанію, і ми реалізуємо будівництво дитячого майданчика «під ключ».

Наші фахівці виконають поетапно всі види робіт: проектування, закупівля обладнання і матеріалів, проведення будівельно - монтажних робіт, встановлення обладнання. У разі необхідності можна здійснити ландшафтний дизайн. На всі роботи дається гарантія.

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх