Будівництво будинків і котеджів

Проекти сучасних будинків характеризуються поєднанням функціональності і естетики завдяки прориву в розумінні дизайну і виробництві сучасних матеріалів. Але витримуються стандарти якості в разі професійної реалізації проекту, з суворим додержанням будівельних норм і правил.

Фахівці компанія «Тітаніум» володіють знаннями і досвідом для виконання подібних завдань в повній мірі.

 

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

ДОМА І КОТЕДЖІ

Будівництво будинків і котеджів здійснюється за відпрацьованою схемою, будь то простий і ефектний дачний будиночок або шикарна заміська вілла. Процеси виконуються поетапно, із залученням різнопланових фахівців і під контролем інженера щоб уникнути випадкових помилок.

Основні етапи будівництва:

  • Риття котловану і фундаментні роботи. Якісний фундамент є запорукою довговічності будови. Залежно від типу грунту, фундамент закладається в проект різних типів: стрічковий, плитний, фундамент палі. Ремонт фундаменту непроста і дорога задача, і брак в даному випадку абсолютно неприпустимий.
  • Будівельно-монтажні роботи. Полягають у зведенні несучих стін і перегородок, монтаж перекриттів, виконанні монолітних робіт. Будинок з цегли - це класика, яка не вийде з моди. Але проекти будинків з піноблоків або газобетону не менш популярні в зв'язку з прийнятною вартістю матеріалу і робіт.
  • Фасадні роботи, влаштування покрівлі, монтаж вікон і дверей. Даний комплекс робіт має на увазі утеплення зовнішніх стін з наступною захисною і декоративною обробкою. При влаштуванні покрівлі також проводяться роботи по утепленню, гідроізоляції та монтажу фінішного покриття.
  • Прокладка внутрішніх інженерних мереж. Здійснюється розводка водопроводу, каналізації, систем опалення. Монтаж систем вентиляції або кондиціонування. Підключення до мережі джерел тепла.
  • Внутрішнє оздоблення. Штукатурка, шпаклівка, фарбування стін. Монтаж фінішного підлогового покриття, пристрій підвісних або натяжних стель, укладання керамічної плитки у ванній кімнаті та кухні і так далі.

Результат внутрішніх опоряджувальних робіт кардинально відрізняється за зовнішнім виглядом, в залежності від стилю інтер'єру, або сукупностей стилів. На довговічність впливає якість матеріалів і вживані технології робіт.

Будівництво будинків під ключ - сфера діяльності справжніх професіоналів. Для виконання безлічі видів робіт потрібно широкий спектр знань, досвіду й орієнтації в сфері сучасних будівельних матеріалів.

Компанія «Тіаніум» відповідає зазначеним вище вимогам і готова виконати будівництво будинку або котеджу на належному рівні.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх