Ремонтно-будівельні роботи

Компанія «Тітаніум» здійснить ремонтно-будівельні роботи будь-якої складності. Штат укомплектований досвідченими співробітниками, працює відділ авторського і технічного нагляду.

Також замовника приємно здивує конкурентна вартість наших послуг зі зрозумілими і прозорими прайсами.

  • Ремонт квартир і житлових будинків
  • Ремонт офісних і торгових приміщень, промислових об'єктів
  • Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

    +38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

РЕМОНТ КВАРТИР І ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Ремонт квартир і житлових будинків умовно розділяється на капітальний і косметичний.

  • У першому випадку, квартира або будинок зазнає повну трансформацію: заміна внутрішньої розводки водопроводу і каналізації, систем опалення, вентиляції, електропроводки. Можливе перепланування зі зміщенням або видаленням перегородок, демонтаж підлогового покриття, заміна вікон, зміщення дверних прорізів і багато іншого.

Під час виконання перепланування потрібне узгодження з державними службами, і наша компанія готова сприяти у вирішенні даного питання.

Кінцевий результат ремонту квартири - фінішна обробка. Фарбування стін і стелі або обклеювання шпалерами. Пристрій підлогового ламинита або паркету. Облицювання ванної кімнати і кухні керамічною плиткою, а також установка елементів дизайну інтер'єру. Варіантів сучасного оздоблення безліч.

Під час проведення капітальних ремонтних робіт в квартирі, практично неможливо проживання людей. Тому важливі терміни закінчення ремонту, і дії фахівців нашої компанії спрямовані на оперативну роботу без затримок.

  • Косметичний ремонт передбачає оновлення внутрішнього оздоблення приміщень без втручання в роботу інженерних систем і не допускає серйозних конструктивних змін. Але це умовно, і невелике перепланування або, наприклад, заміна сантехніки доречна.

 

Будівництво

РЕМОНТ ОФІСНИХ І ТОРГОВИХ ПРИМІЩЕНЬ, ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТІВ

Ремонт торгових приміщень або промислових об'єктів передбачає охоплення великої площі приміщень. Важливо максимально скоротити терміни проведення робіт для швидкого запуску об'єкта в експлуатацію. Для цього необхідна наявність укомплектованого кадрового складу і виробничої бази, що не завжди під силу дрібним підрядникам.

Компанія «Тітаніум» володіє всіма необхідними ресурсами для якісного ремонту великих комерційних або промислових об'єктів.

Процес ремонту та оздоблення офісів схожий з ремонтом квартир. Єдиною відмінністю є більш строгий і діловий стиль оформлення дизайну.

Запорукою успіху капітального або косметичного ремонту є кілька основних моментів:

  • Якість матеріалів. Застосування будівельних матеріалів відмінної якості гарантує тривалий термін служби обробки зі збереженням ефектного зовнішнього вигляду. Але продукція іменитого виробника істотно збільшить вартість ремонту, і не завжди такий підхід впишеться в фінансові можливості власника житла. Тому потрібно дотримуватися балансу між вартістю і якістю продукції.
  • Якість робіт. Порушення технології виробництва робіт призведе до втрати зовнішнього вигляду і терміну служби обробки. Відповідно, неминучі фінансові витрати на подальший ремонт раніше визначеного часу.
  • Дизайн проект. При дотриманні двох вищезазначених пунктів, шанс зіпсувати враження після закінчення ремонтних робіт зберігається. Це відбувається в разі помилкового підбору матеріалів для обробки. У підсумку інтер'єр приміщення набуває непривабливий зовнішній вигляд. Важливо чітко уявляти кінцевий результат праці, особливо при дорогому капітальному ремонті.

Вартість ремонту залежить від багатьох факторів: якість матеріалів, обсяг робіт, термін здачі об'єкта, складність дизайну.

На початку співпраці, фахівці компанії «Тітаніум» розроблять детальний кошторис з зазначенням всіх видів витрат. Клієнт має можливість розглянути кожен пункт і внести корективи. Таким чином відбувається регулювання кінцевої вартості проекту в разі потреби.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх