Проектування інженерних систем

Житловий будинок не призначений для комфортного життя без водопроводу, каналізації, електропостачання. Якщо це не будиночок в селі зі зручностями у дворі.

Компанія «Тітаніум» професійно займається проектуванням та монтажем інженерних систем і мереж.

Кожен вид інженерних систем відрізняється специфікою монтажу і для реалізації комплексного проекту потрібна злагоджена робота всіх фахівців.

 

 • Проектування внутрішніх комунікацій
 • Проектування зовнішніх інженерних систем
 • Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

  +38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Проектування

ВНУТРІШНІ КОМУНІКАЦІЇ

Внутрішні інженерні системи поділяють на типи: водопостачання, каналізація, опалення, електропостачання. Також в цей розділ включені вентиляція, кондиціонування, пожежна, охоронна сигналізація та інші.

Часто внутрішні мережі маскуються в товщі стін, підлог і перегородок, закриваються внутрішньою обробкою і розраховані на тривалий термін експлуатації. Тому важливо безпомилково здійснити прорахунок: виправлення помилок після запуску мереж в експлуатацію тягне незаплановані фінансові витрати.

 • Проектування водопроводу та каналізації приватних будинків об'єднується в одну систему. Для надійного функціонування системи враховується безліч чинників. Наприклад: спосіб подачі води (централізоване водопостачання або за допомогою свердловини), ступінь фільтрації води, підбір обладнання, розрахунок потужності насосних систем, накопичувального резервуара і багато іншого.

Для успішного проектування електропостачання необхідний дизайн проект з точками розстановки освітлювальних елементів, електроприладів із зазначенням потужності і інших технічних характеристик. І наша компанія розробить даний проект згідно з потребами власника будинку.

 • Проектування опалення приватного будинку або котеджу направлено на розрахунок потужності обладнання та подачі тепла в приміщення в необхідній кількості. Недоліком є подача надлишкового тепла, що понесе непотрібні фінансові втрати. І навпаки, нестача тепла негативно позначиться на комфорті проживаючих.
Проектування

ЗОВНІШНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ

Зовнішні інженерні мережі прокладаються поза будівлею і пов'язують будинок з загальними мережами.

ПОДІЛЯЮТЬ:

 • Водопровід.
 • Каналізація.
 • Теплопостачання.
 • Вентиляція.
 • Енергопостачання.
 • Газопостачання.

Зовнішні інженерні мережі проектуються в кілька етапів.

Спочатку розробляється ескізний проект. На план будівлі, що будується наноситься розташування елементів мереж, точки введення в будівлю. Важливо безпомилково розробити зведений план мереж різних видів, інакше неминучі множинні нестиковки в подальшій роботі. Проектування водопостачання і водовідведення здійснюється одночасно.

На підставі затвердженого ескізу готується робочий проект згідно з яким в подальшому проводяться будівельно - монтажні роботи.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх