Проектування

Архітектура стандартних будинків не завжди задовольняє запитам сучасної людини. Дані проекти не враховують особистих потреб власника і не виділять будинок із сірої маси подібних будівель. А це негативно позначається на іміджі.

TITANIUM INVESTMENT BUILDING COMPANY

Проектний відділ будівельної компанії «Тітаніум» розробляє індивідуальний дизайн проект будинку, котеджу, квартири і будь-якої споруди, які ідеально вписуються в концепцію сучасного комфортного життя і роботи.

Процес проектування умовно розбивається на кілька етапів:

  • Виявлення потреб клієнта. Враховується розпорядок дня, улюблені заняття, кількість проживаючих і передбачуваних гостей. Архітектура і дизайн майбутньої будови розробляються відповідно до способу життя проживаючих людей.
  • Підбір меблів, матеріалів для обробки, предметів інтер'єру відбувається в тісній взаємодії з замовником. Фахівці компанії є в деякому сенсі психологами, які передбачають Ваші бажання і запропонують на розгляд найбільш підходящі варіанти.
  • Після уточнення всіх необхідних деталей, проектний відділ готує комплект креслень для будівництва та оздоблення. Важливо, що надається можливість розглянути майбутній будинок або квартиру в реалістичній 3D візуалізації інтер'єру і екстер'єру.

У разі реалізації проекту сторонньою організацією, ми здійснюємо авторський нагляд. Це є гарантією, що задумане на папері в точності втілиться в життя без прикрих помилок і виправлень.

Вартість проектування визначається складністю розробки та обсягом робіт і розглядається індивідуально. Існує можливість спростити проект і підлаштуватися під фінансові можливості клієнта.

Titanium
Наверх