Генеральний підряд

Будівельна компанія «Тітаніум» укладе договір на проведення генпідряду.

Ми виконаємо комплекс будівельний робіт із залученням сторонніх організацій в разі потреби. При цьому несемо повну відповідальність за результат.

 

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПІДРЯД

Генпідрядна компанія здійснює проектування, організацію, управління будівництвом і введення об'єкта в експлуатацію. Часто із залученням інших організацій: повний набір робіт може виходити за рамки компетенції однієї компанії. Відповідальність за те, що відбувається на всіх етапах будівництва та протягом дії гарантії покладається на генпідряд.

Звичайно, можна заощадити і відмовитися від послуг генпідряду, керуючи процесом будівництва самостійно. Але важливо розуміти, з якими завданнями доведеться зіткнутися. Основні моменти:

  • Пошук підрядників. Для цього необхідно орієнтуватися на ринку будівельних послуг, щоб уникнути співпраці з некомпетентними або недобросовісними людьми.
  • Дотримання термінів. При виконанні робіт кількома фірмами потрібна чітка координація ходу робіт. Особливо під час перетину діяльності різних фахівців на одній ділянці. В іншому випадку, неминучі заминки і затримки, які негативно позначаться на терміни завершення будівництва.
  • Бюджет. Під час виконання робіт виникають різні нюанси, які потребують незапланованих фінансових витрат. Наприклад, неточності в проекті, відсутність матеріалів у постачальника, вплив погодних факторів і багато іншого. Необхідно кваліфіковане прийняття рішень.
  • Гарантійні зобов'язання. У випадку з генпідрядом, відповідальність несе компанія з репутацією і замовнику не доведеться бігати за дрібним підрядником при виникненні гарантійного випадку.

Якщо в повній мірі не володіти необхідними ресурсами, знаннями та досвідом реалізації комплексного будівництва, кінцева вартість проекту виявиться несподівано високою. Не кажучи вже про можливість повного зриву робіт. Залучення генпідрядної організації в більшості випадків єдине правильне рішення.

Генпідрядні послуги в будівництві надають організації, що мають державну ліцензію. Зведення будівель і споруд повинно бути безпечно як протягом самого процесу, так і при подальшій експлуатації. Фахівці компанії «Тітаніум» компетентні у всіх питаннях, і законно отримати дозвіл на будівництво не є перешкодою.

Ми укладаємо договір генерального підряду, де прописуємо терміни виконання робіт, дотримання гарантій та інші зобов'язання. Керівництво компанії «Титаниум» дорожить іміджем, і ви можете розраховувати на саме сумлінне ставлення до співпраці.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх