Алюмінієві конструкції

Компанія «Тітаніум» здійснює роботи з проектування та монтажу алюмінієвих конструкцій різної конфігурації. У команді злагоджено працюють проектний відділ, керівний склад і досвідчені робітники, що завжди дає якісний результат.

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Скління

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

Алюміній володіє таким поєднанням фізичних властивостей, як легкість, гнучкість і слабка схильність до корозії. Метал не завжди потребує фарбування і має стильний зовнішній вигляд. Добре піддається чищенню від забруднень в процесі експлуатації.

Головна особливість - надзвичайна довговічність. Алюмінієвий профіль зберігає зовнішній вигляд з часом без втрати фізичних характеристик. Проект з даним матеріалом закладається «на століття».

З точки зору дизайну алюмінієві конструкції є прекрасним матеріалом для прояву творчих задумів. Профіль згинається під різним кутом і в будь-якому напрямку, що дозволяє створити різноманітні геометричні фігури.

Конструкції з алюмінію застосовуються як в великих офісних, комерційних або промислових будівлях, так і в приватному секторі.

З профілю виготовляють вікна, двері, перегородки і розсувні системи. Облаштовують лоджії і балкони. Монтують фасади і купольні дахи.

  • Алюмінієві двері.

Тамбури, вхідні групи, двері виготовлені з алюмінієвого профілю мають презентабельний зовнішній вигляд. Також висока стійкість матеріалу до фізичних дій, що важливо при інтенсивному русі людей в офісі або торговому закладі.
Двері виробляються в різних розмірах і модифікаціях: розпашні і розсувні, одно - і полуторні, двостулкові, маятникові. У деяких варіантах в комплектацію включена автоматика.

  • Алюмінієві вікна.

Алюмінієві вікна проектуються з урахуванням вимог теплоізоляції. Досягається це за допомогою термовставки між двома видами профілю: холодним, зверненим назовні будівлі, і теплим, який монтується всередину приміщення. Довершують конструкцію фірмові багатошарові склопакети.

  • Фасад з алюмінієвого профілю.

Фасад з алюмінієвого профілю виготовляється в самих різних конфігураціях. Будівлі можна надати строгий діловий стиль, відобразити хвилеподібні або інші складні форми конструкції. У професійному виконанні алюмінієвий фасад буде притягувати погляд і виглядати ультра сучасно.

  • Зимовий сад з алюмінію.

Зимовий сад або оранжерея з алюмінієвого профілю і скла чудово виконує свої функції з доставки світла в приміщення і збереження тепла.

Проектується алюмінієвий зимовий сад у вигляді прибудови до існуючого будинку або як окрема будівля. Важливу роль відіграє довговічність конструкції без втрати зовнішнього вигляду. Завдяки цьому зимовий сад стане головною прикрасою будинку надовго.

Компанія «Тітаніум» виконає роботу з проектування, виготовлення та монтажу алюмінієвих конструкцій якісно і з тривалою гарантією виконаних робіт.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх