Скління

Роботи по влаштуванню скління фасадів, балконів і лоджій. Установка вікон, дверей зовні і всередині будівель. Вхідна група, зимовий сад і оранжерея.

Фахівці компанії професійно реалізують проект  фасадного скління різного типу. Наприклад:

  • Класика. Фасад являє собою алюмінієвий каркас з вмонтованими склопакетами. Зовні додатково передбачено декоративне оздоблення. Є самим бюджетним варіантом.
  • Структурне скління. Скло кріпиться зверху на каркас. При цьому зазори між скляними сегментами мінімальні, що створює видимість цілісного масиву.
  • Спайдерне фасадне скління. Несучі стійки складаються з товстостінного розжареного скла, скляні сегменти кріпляться між собою спеціальною фурнітурою.
  • Безрамне скління. Являє собою суцільну скляну стіну. Кріпильні елементи приховані від очей.

Фахівці «Тітаніум» здійснять монтаж класичних металопластикових вікон та дверей як зовні, так і всередині будівлі.

Ми виготовимо вікна і двері, тамбур і вхідну групу використовуючи склопакети різного типу і профіль перевірених виробників. Засклити балкон, лоджію, прибудову до будинку.

Також клієнтові пропонується більш прогресивний варіант скління із застосуванням алюмінієвого профілю, який додасть будинку сучасний зовнішній вигляд.

Крім того, ми спроектуємо, виготовимо комплектуючі та змонтуємо зимовий сад, оранжерею або теплицю.

Компанія «Титаниум» впевнено виконає роботи по зовнішньому і внутрішньому склінню будівель і споруд із застосуванням всіх можливих матеріалів і з гарантією якості.

 

Titanium
Наверх