Дизайн проект

Створення дизайн проекту котеджу, будинку або квартири вимагає творчого начала, інженерної думки і економічного розрахунку.

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Проектування

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА

Перед початком облаштування внутрішніх приміщень створюється дизайн проект. На кресленнях і ескізах можна розглянути майбутню обробку будинку, внести поправки і не зробити помилок в оформленні інтер'єру. Таким чином, виключається непродумана трата грошей і з'являється можливість втілити ремонт мрії в життя. Переваги вагомі, щоб знехтувати цим заходом.

Створення дизайн проекту котеджу, будинку або квартири вимагає творчого начала, інженерної думки і економічного розрахунку. Співробітники нашої організації володіють усіма необхідними навичками.

Дизайн проект приватного будинку або квартири у виконанні фахівців компанії «Тітаніум» складається з ряду документів: ескізи, планувальні рішення, плани (стель, підлог, розміщення меблів і устаткування, розеток), схема освітлення, розгортка стін з розкладкою матеріалів, візуалізація інтер'єру в 3D та інші.

Клієнт вивчає варіанти розміщення меблів, елементів декору, освітлення і оцінює, наскільки візуалізація збігається з очікуваннями. При цьому проводяться консультації дизайнерів з замовником, і в разі необхідності вносяться корективи.

Також в дизайн проекті будинку відображено зонування внутрішнього простору і розміщення мереж і комунікацій, що дозволить проконтролювати не тільки естетику приміщень, але і функціональність. Проектування мереж і комунікацій фахівцями гарантує безпеку в експлуатації будинку.

Професійно розроблений дизайн проект заміського будинку дає можливість розрахувати вартість внутрішнього оформлення і запланувати бюджет. Це убезпечить від неприємних розчарувань, коли реальна вартість ремонту перевищує очікувану.

У разі реалізації проекту нашої компанії сторонньою організацією ми пропонуємо послуги авторського нагляду. Таким чином, виключається можливість помилок або несумлінного ставлення до виконання робіт підрядником.

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх