Авторський нагляд

Авторський нагляд являє собою сукупність дій, здійснюваних візуально і документально і спрямованих на визначення відповідності містобудівних, архітектурно-планувальних, художніх, технічних, технологічних та природоохоронних рішень та дій, що здійснюються підрядником в процесі зведення об'єкта будівництва, прийнятим рішенням в робочому проекті об'єкта будівництва і зафіксованим в документації

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Будівництво

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Втілення проекту в життя можна довірити стороннім організаціям. Але якщо існують сумніви в компетенції будівельної компанії, доречно замовити послугу авторського нагляду. Це убезпечить від помилок в будівництві, які призводять до ремонтних робіт і незапланованим фінансових витрат.

Також в процесі будівництва іноді виникають непередбачені ситуації, які неможливо передбачити на стадії проектування. Консультація професіоналів в режимі реального часу буде як не можна до речі.
Буває, що виникає потреба внести зміни в проект по ходу виконання робіт, і авторський нагляд оперативно вирішить це завдання.

Авторський нагляд здійснюється на всіх стадіях проведення будівельно-монтажних робіт за відпрацьованою схемою. Наш фахівець регулярно відвідує об'єкт і контролює якість матеріалів, технологію проведення робіт, відповідність проекту. Хід робіт фіксується в спеціальному журналі.

Проводяться консультації з робітниками і керівним складом. У разі виникнення суперечних ситуацій або відвертих порушень, негайно зупиняється ведення робіт до повного усунення недоліків.

Таким чином, укладення договору про проведення авторського нагляду надає замовнику ряд переваг. Найголовніше: економія часу, фінансів і моральних сил. Відпадає необхідність особисто відвідувати об'єкт і вникати в усі тонкощі справи. При цьому ви спокійні за результат і впевнені в якісній реалізації проекту.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх