ПРАВИЛА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Справжня Політика конфіденційності є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту і визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, що використовують Форму зворотнього зв'язку на Сайті.

1. Поняття конфіденційної інформації.

1.1. Під конфіденційною розуміється вся ідентифікує інформація, отримана Компанією від Відвідувача і / або Користувача під час його перебування на сайтах Компанії та / або при використанні Сайтом, що надаються Компанією. Ця інформація, в разі необхідності, може бути використана для контактів з Користувачем і / або Відвідувачем, як в онлайн режимі, так і іншими способами. Персональні дані є складовою частиною конфіденційної інформації, що надається Користувачем і / або Відвідувачем виключно на добровільній основі і з його згоди. Для доступу до ресурсу Компанії надання конфіденційної інформації необов'язково, але в цьому випадку деякі розділи Сервіси і Послуги можуть виявитися недоступними.

1.2. До складу конфіденційної інформації входять: 1) персональні дані; 2) файли cookie. журнали серверів.

1.3. До складу персональних даних входять: 1) прізвище, ім'я, по батькові; 2) адреса електронної пошти; 3) номер мобільного телефону; 4) ваша компанія або в який ви працюєте.

1.4. Конфіденційна інформація збирається з метою реєстрації користувачів; забезпечення функціонування Сайту; поліпшення Сервісів і Послуг Компанії; можливість внесення змін до облікового запису Користувача в разі виникнення непередбачених ситуацій (наприклад, відновлення пароля в разі його крадіжки).

2. Використання особистої інформації.

2.1. Компания обязуется не способствовать распространению персональных данных Пользователей и не передавать данную информацию третьим лицам, за исключением следующих случаев: пользователь добровольно и явным образом пожелал раскрыть эту информацию; персональные данные подлежат распространению в соответствии с действующим законодательством Украины;

3. Размещеніе Користувачем інформації про себе при використанні ресурсу.

3.1. Користувач може за своїм бажанням надавати третім особам будь-яку інформацію про себе в ході користування Ресурсом. Дана інформація розцінюється як загальнодоступна, і, отже, Компанія не несе ніякої відповідальності за наслідки таких дій Користувача.

3.2. Користувач гарантує, що інформація, яка надається третім особам та Компанії не може:

бути неправдивою, неточною або вводить в оману;
сприяти шахрайству, обману або зловживання довірою;
порушувати або зазіхати на власність третьої особи, його комерційну таємницю або його право на недоторканність приватного життя;
закликати до скоєння злочину, а також розпалювати міжнаціональну ворожнечу;
містити відомостей, що ображають будь-чию честь, гідність чи ділову репутацію, наклеп або погроз кому б то не було;
бути непристойними, або носити характер порнографії або еротики;
містити комп'ютерні віруси, а також інші комп'ютерні програми, спрямовані, зокрема, на нанесення шкоди, неуповноважена вторгнення, таємний перехоплення або присвоєння даних;
містити матеріали рекламного характеру;
іншим чином порушувати чинне законодавство України.

4. Збір і зберігання конфіденційної інформації.

4.1. Компанія здійснює збір, зберігання і використання конфіденційної інформації в суворій відповідності з цими Правилами. Компанія вживає всіх необхідних заходів для того, щоб належним чином забезпечити зберігання та використання добутої інформації. Збір конфіденційної інформації відбувається автоматично при відвідуванні сайту і використанні Сервісів і Послуг Компанії, а також при заповненні Користувачем і / або Відвідувачем пропонованих форм.

4.2. Компанія робить все можливе, щоб звести до мінімуму ризик несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації, а також ризик її неналежного використання, однак не несе ніякої відповідальності у випадку отримання доступу до конфіденційної інформації третіми особами. У разі виникнення спірних ситуацій при використанні ресурсу, Послуг та Сервісів Компанії, а також в інших випадках, передбачених Публічної офертою про використання ресурсу або чинним законодавством України, Користувач і / або Відвідувач зобов'язується надати Компанії персональні дані за її запитом, в тому числі і в письмовому вигляді. Компанія залишає за собою право зберігати всю конфіденційну інформацію, що стосується Користувача протягом 5 років після відмови Користувача від використання ресурсу, в тому числі змінні і змінені персональні дані.

 

Titanium
Наверх