Системи спортивних та ігрових покриттів

Відносно нещодавно покриття із застосуванням пінополіуретану застосовувалося переважно в професійному спорті, але сучасні технології зробили матеріал доступним для широких мас.

Отримати детальну інформацію по послугах Ви можете по телефону

+38 (050) 400-22-02 Або залишити заявку Зв'язатися з нами Реалізовані проекти
Полімерні технології

СИСТЕМИ СПОРТИВНИХ І ІГРОВИХ ПОКРИТТІВ 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, КОМФОРТ, ПРОСТОТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Покриття POLYSOV складається з гумової крихти і сполучного у вигляді пенополіуретану, матеріалу з групи газонаповнених пластмас.

Покриття успішно експлуатується цілий рік на свіжому повітрі і всередині будівель. Підходить для пристрою тенісних кортів, дитячих ігрових майданчиків, баскетбольних та футбольних майданчиків. Використовується в закритих приміщеннях спортивних і фітнес клубів. Також застосовується в вигляді декоративного покриття садових доріжок, паркових зон, палуб прогулянкових суден.

Покриття POLYSOV має низку переваг. Основні з них:

  • Еластичність. Властивість, особливо цінна для дитячих майданчиків. Покриття пом'якшить удар при випадковому падінні дитини і крім того, пружна поверхня комфортна при експлуатації.
  • Монолітність. Відсутність стиків є додатковим фактором безпеки в експлуатації: нога не зачепиться за виступаючий край плити. Також безшовна технологія продовжує термін служби покриття, спрощується догляд: в щілини не заб'є пил і не виросте бур'ян.
  • Гігроскопічність. Покриття з легкістю пропускає воду, не утворюючи калюж, але затримує пісок і бруд, який зчищується під час прибирання. Але в деяких модифікаціях матеріал виробляється вологонепроникним.
  • Універсальність. Монтаж можливий на різні поверхні: бетон, асфальт або сипучі основи. При цьому відкриваються можливості для дизайну: покриття виготовляється в різноманітних кольорах і має різну фактуру.

Покриття виробляється в різних модифікаціях: POLYSOV-1G, POLYSOV-1Е, POLYSOV-2GЕ, POLYSOV-2GS і інші. Типи покриттів відрізняються фізичними характеристиками в залежності від умов експлуатації.

Який вид покриття вибрати в конкретному випадку, детально розкажуть фахівці компанії під час консультації.

 

Ми завжди раді новим проектам

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами або зателефонуйте

+38 (050) 400-22-02
Я приймаю умови передачі інформації Дайте свою згоду на обробку даних!
Titanium
Наверх